Mastichový olej v kapsuliach

Zamýšľali ste sa niekedy nad tajomstvom zdravého a vyváženého trávenia? Ponorte sa do sveta luxusu s kapsulami mastichového oleja obohatenými o probiotiká. Táto znamenitá zmes ponúka sofistikovaný prístup k zdraviu a spája starobylú múdrosť mastichovej živici s modernou vedou o probiotikách.

V čom sú kapsule mastichového oleja také jedinečné?

Mastichová živica, získaná zo živice stromu masticha, je už po stáročia cenená pre svoje tráviace vlastnosti. V kombinácii s probiotikami, ktoré sú známe svojimi priaznivými účinkami na črevnú flóru, vzniká luxusná zmes, ktorá vyživuje vaše telo zvnútra.

Ako môžu kapsule mastichového oleja zlepšiť vašu pohodu?

Doprajte si bohatú vôňu, chuť a blahodarné účinky mastichového oleja obsiahnutého v každej dávke. Vyskúšajte silu probiotík, zlepšite zdravie svojich čriev a zvýšte celkovú pohodu.

Vyskúšajte kapsule s mastichovým olejom v kombinácii s probiotikami

Doprajte si lahodnú zmes mastichového oleja a probiotík a užívajte tento prírodný doplnok stravy pre vyváženejší tráviaci trakt.

Súčasné užívanie mastichy a probiotík

Mastichový olej a probiotiká v jednej kapsule umožňuje jedinečný systém kapsula v kapsule. Tento inovatívny koncept využíva myšlienku tradičnej kapsuly a povyšuje ju na úplne novú úroveň sofistikovanosti a elegancie.

Prečo sú probiotiká nevyhnutné pre zdravie čriev?

Probiotiká sú neopievaní hrdinovia čriev, ktorí sa neúnavne snažia udržiavať zdravú rovnováhu prospešných baktérií. Podporou trávenia a imunitných funkcií zohrávajú probiotiká kľúčovú úlohu pri podpore harmonického trávenia a celkovej pohody.

Ako tieto dve veci fungujú spoločne?

Kapsula sa skladá z 2 kapsúl. Vonkajšia kapsula je naplnená mastichovým olejom a vnútorná kapsula je naplnená probiotikami.

Mastichový olej v kapsuliach

Zaujíma vás teda, ako to vlastne funguje? Vonkajšia kapsula s mastichovým olejom sa rozpustí v žalúdku a vnútorná kapsula prejde cez žalúdok do čriev, kde sa rozpustí a uvoľní probiotiká.

Ako fungujú kapsule mastichového oleja?

Kapsuly obsahujú vysokú koncentráciu mastichového oleja. Keď prehltnete kapsulu s mastichovým olejom, putuje pažerákom do žalúdka.

Po vstupe do žalúdka sa kapsula vplyvom kyslého prostredia rozpustí a uvoľní mastichový olej.

Porozumenie probiotickým kapsulám

Probiotické kapsuly obsahujú probiotické baktérie a prospievajú zdraviu čriev. Tieto mikroorganizmy pomáhajú udržiavať zdravú rovnováhu črevnej flóry, ktorá je nevyhnutná pre trávenie a celkovú pohodu.

Po vstupe do čreva sa probiotická kapsula rozpustí a uvoľní mikroorganizmy. Tieto probiotiká potom kolonizujú črevá, kde môžu pomôcť zlepšiť trávenie, posilniť imunitný systém.

Synergia medzi mastichovým olejom a probiotikami

Kombináciou kapsúl s mastichovým olejom a probiotík môžete podporiť svoj tráviaci systém. Pred pridaním akýchkoľvek nových doplnkov do svojho jedálnička sa nezabudnite poradiť so zdravotníckym pracovníkom.

Výhody presného zloženia

Kombináciou mastichového oleja s týmito špecifickými probiotickými kmeňmi ponúka tento doplnok komplexný prístup k podpore zdravia tráviaceho traktu. Presné zloženie 5 mg mastichového oleja, 3 miliárd CFU Lactobacillus rhamnosus a 2 miliárd CFU Lactobacillus plantarum zaručuje cielenú podporu vášho tráviaceho systému.

Vďaka vedecky podloženým výhodám mastichového oleja a probiotík je tento doplnok hodnotným doplnkom vašej každodennej wellness rutiny. Zvážte jeho zaradenie do svojho režimu, aby ste pocítili pozitívny vplyv na zdravie vášho tráviaceho traktu.

Kúpiť mastichový olej v kapsuliach tu

Mastichový olej v kapsuliach


Odporúčaná denná dávka:

  • 1 kapsula ráno a
  • 1 kapsula večer

Kompletné zloženie tohto výživového doplnku a ďalšie informácie nájdete na stránke Masticha Vital.